Zvončica: BONITO KAFA / MAGIC EAR

BONITO KAFA

Reklama počinje slikom budilnika na kome je otkucalo ravno 06:00h ujutru, slika se prebacuje na devojku koja se bunovno budi iz dubokog sna i gasi alarm na časovniku koji se nalazi na komodi. Zatim, ustaje iz kreveta i tetura se do kuhinje u đžezvu za kafu sipa vodu i stavlja je na šporet.Zatim pritiska dugme na svom radiju sa kog se čuje pesma: „ Dobro jutroo, svako jutro, vreme je za kafiđžonku Bonito, Bonito“. U trenutku dok se sa radija čuje muzika devojka otvara vratanca od kuhinjskog dela  i u krupnom kadru je kafa Bonito. Devojka  nakon što je skuvala kafu odlazi na svoju terasu i stavlja šolju sa kafom na sto. Na šolji krupnim slovima piše „ Svako jutro Bonito“.  Poslednji kadar je na devojci koja sa osmehom ispija kafu i nakon ispijenog gutljaja kafe izgovara: „ Volim moju Bonito!“

___________________________________________

MAGIC EAR

Reklama započinje u dnevnoj sobi  porodica koju čine majka, otac, brat i sestra  svađaju se oko njihovih ocena u školi. Kadar je zumiran na dečaka koji koluta očima i iznad njegove glave se pojavljuje oblačić sa tekstom: „ Ne mogu više da ih slušam, Bože kako bi bilo lepo da mogu da čujem samo ono što želim“. U pozadini tek malo odjekuje smenjivanje glasova ostalih članova porodice. Na dvosed pored dečaka pada daljinski žute boje na čijem vrhu se nalaze crveno i zeleno dugme. Dečak iz znatiželje uzima daljinski i pritiska dugme u tom trenutku glasove svoje porodice ne čuje,prikazana je samo njihova mimika. On sada pritiska zeleno dugme i zvuk glasova ostalih članova se ponovo čuje, zatim ponovo pritiska crveno dugme  i mutira njihov glas. Na dečakovom licu se vidi osmeh i izgovara: „ Pa ovo je sjajnoo, pronašao sam rešenje MAGIC EAR!“ Na kraju reklame čujemo naratora koji govori:“ Sada možete da čujete samo ono što želite! Novo MAGIC EAR je sada dostupno na našem sajtu www. Magicear.com samo jednim pritiskom na dugme otarasite se dosadnih razgovora! Pre upotrebe posavetujte se sa samim sobom.  Poslednja scena  je kako dečak skače od sreće i drži MAGIC EAR u ruci.

One thought on “Zvončica: BONITO KAFA / MAGIC EAR